Ara

Bodrum Komedi Festivali’nde kahkahalara hazır olun!

Eylülde Elani Beach kahkahalarla çınlayacak!

  • Bodrum’un büyüleyici atmosferine kahkahalarla daha fazla renk katan bir festival başlıyor. Elani Beach, Bodrum Komedi Festivali’yle komedinin ünlü isimlerinin yer alacağı oyunlara sahne olacak. 6 - 8 Eylül 2018 tarihleri arasında Türk Tiyatrosu’nun usta ismi Ali Poyrazoğlu ile başlayacak bu oyunlarda, tiyatro ve sinema dünyasının ünlü isimlerinden Nur Gürkan ve Metin Zakoğlu seyirciyle buluşacak.
  • Sianji Wellbeing Resort’un Ege’yle uzanan eli Elani Beach’in ritmi hiç düşmeyen etkinlik takviminde yoğun ilgiyle karşılaşan Bodrum Komedi Festivali, aynı zamanda Sianji Wellbeing Resort’un 10’uncu yılını taçlandırıyor. Siz de dilerseniz Bodrum Komedi Festivali’nde keyifli anlara ortak olabilir, Bodrum’da üç gece tam kapasite eğlenceyle kahkahaya doyabilirsiniz.
  • Peki Bodrum’da geceyi aydınlatacak bu yıldızlar ve oyunlar hakkında bilginiz var mı? Dilerseniz birlikte Elani Beach’te kahkaha tufanı yaşatacak o isimler ve oyunları hakkında sizleri kısaca bilgilendirelim…

Ali Poyrazoğlu - Ödünç Yaşamlar

  • Türk Sineması ve Türk Tiyatrosu’nun duayenlerinden, aynı zamanda yazar ve yönetmen Ali Poyrazoğlu, 1972 yılında ismiyle ölümsüzleşen Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nu kurdu; o tarihten bu yana oyunculuğun yanı sıra yazarlık ve yönetmenlik konusunda da tiyatro ve sinemanın genç yeteneklerine ışık tuttu.
  • Tek kişilik oyunlarıyla zamansız bir oyuncu olduğunu kanıtlayan Poyrazoğlu, Bodrum Komedi Festivali’nin açılışını yapıyor ve 6 Eylül 2018, saat 21.30’da Bodrum seyircisiyle buluşuyor. Ödünç Yaşamlar adlı tek kişilik oyununda, seyirciyle kendi tiyatrosunu kurma serüvenini, Türk Tiyatrosu’nun pek çok duayen ismiyle anılarını, samimi bir dille anlattığı ve seyirciyi tarihten günümüze bu anlarda yolculuğa çıkardığı bu oyununda kahkahalarınıza engel olamayacak, usta oyuncuya hayran kalacaksınız.

Nur Gürkan - Nefertiti Silifke’de

  • Ali Poyrazoğlu’nun ardından 7 Eylül 2018 tarihinde, usta oyuncunun öğrencilerinden, Türk Sineması ve Türk Tiyatrosu’nda pek çok oyun ve sinema filminde kendine özgü oyunculuğuyla göz dolduran Nur Gürkan’ı izleyeceksiniz. Oyuncu, Bodrum seyircisini kahkahalara boğacak oyuncu, Nefertiti Silifke’de adlı tek kişilik, bir perdeden oluşan oyununda şöhret, popüler kültür ve toplumun kendi içinde oluşturduğu dil konusunda yaptığı göndermeler, izlemekten büyük keyif alacağınız bir oyunculuk sergiliyor olacak.
  • Eğlenceli anlatımıyla Nur Gürkan, Nefertiti Silifke’de ile Bodrum Komedi Festivali’nde ikinci gün de kahkaha tufanını sürdüreceğinizi garantiliyor.

Metin Zakoğlu - Komik Gazino

  • Bodrum Komedi Festivali, 8 Eylül 2018 itibarıyla finali Türk Tiyatrosu’nda komedinin önemli isimlerinden Metin Zakoğlu ile yapıyor. Kendi yazdığı ve yönettiği oyunlarıyla tanınan oyuncu, Bodrum Komedi Festivali’nde sahneye Komik Gazino ile çıkıyor.
  • Oyuncunun kapalı gişe oynadığı bu kimi zaman interaktif kimi zamansa sizi kahkahalara boğacak tespitleriyle renklendirdiği, seslendirdiği şarkılarla seyirciyi şaşırttığı ve keyiflendirdiği bu oyunu kaçırmayın! Metin Zakoğlu ve Komik Gazino sizleri Bodrum Komedi Festivali’ni unutulmaz kılacak muhteşem bir finale davet ediyor.

Sianji Wellbeing Resort, 10’uncu yılına neşeli bir başlangıç yapacak. Bodrum Komedi Festivali, 6 - 8 Eylül 2018 tarihleri arasında üç gece boyunca 21.30-23.00 saatlerine neşe, kahkaha ve coşku serpiştiriyor olacak. Dilerseniz siz de biletler ve rezervasyon için 0252 382 82 17’yi arayabilir ya da biletlerinizi Biletix’ten temin edebilirsiniz.

Bodrum Komedi Festivali’nde gülmek üzere...

ETKİNLİKLER

COPYRIGHT 2022 CRM Medya Turizm